اخبار پارس ساختار
title

نشست‌های تعاملی دولت و بخش خصوصی در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق

۹ آبان ۱۳۹۷
نشست‌های تعاملی دولت و بخش خصوصی در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق

رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه‌های صنعت آب و برق با اشاره به ضرورت ایجاد بستر تعامل و ارتباط دوسویه بین دولت و بخش خصوصی افزود: در نخستین روز از برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران، نشست تعاملی وزیر نیرو با تشکل‌ها و فعالان بخش خصوصی صنعت برق با موضوع “چالش‌ها و راهکار‌های توسعه صنعت برق ایران” به منظور ایجاد تعامل بیشتر با این بخش برنامه‌ریزی شده است.

 به گزارش روابط عمومى گروه صنعتى پارس ساختار به نقل از واحد خبرى برق نيوز، “صدیقه ببران” افزود: در روز دوم این نمایشگاه، نشستی با عنوان “چالش‌ها و راهکار‌های تحقق اهداف صادراتی صنعت برق” با هدف رفع مشکلات و دستیابی به راهکار‌های نوین در توسعه صنعت برق توسط مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع برق و آب با حضور مدیران حوزه برق بخش دولتی و خصوصی، تشکل‌ها و سندیکای برق، برگزار خواهد شد.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران طی بازه زمانی یازدهم تا چهاردهم آبان‌ماه سال جاری با حضور ۴۸۳ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است.

شایان ذکر است شركت پارس ساختار بعنوان تنها شركت صلاحيت دار از سوى شركت توانير براى توليد هر سه نوع دكل ( خود ايستاى بتنى، تلسكوپى فولادى و مشبك فولادى) در سالن ٧ اين نمايشگاه ميزبان بازديدكنندگان محترم خواهد بود.