اخبار پارس ساختار
title

با حضور پارس ساختار و شرکت هایی از اروپا و آسیا//پانزدهمین نمايشگاه بين‌المللی انرژی كيش فردا آغاز به کار می کند

۳۰ دی ۱۳۹۷
با حضور پارس ساختار و شرکت هایی از اروپا و آسیا//پانزدهمین نمايشگاه بين‌المللی انرژی كيش فردا آغاز به کار می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی گروه صنعتی پارس ساختار (پانار) و به نقل از ستاد خبری نمایشگاه انرژی کیش، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش با هدف معرفی آخرین فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه گذاری و سرمایه پذیری و دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب و برق و انرژی های نو در جزیره کیش از فردا آغاز به کار می کند.

در این نمایشگاه که از فردا – اول بهمن ماه – به مدت چهار روز به میزبانی منطقه آزاد کیش برگزار می شود حضور نمایندگان بیش از 135 شرکت داخلی و خارجی از 12 کشور جهان نهایی شده است.

شرکت پارس ساختار به عنوان تنها ترین شرکت EPC کار و شرکت رتبه یک پیمانکاری وزارت نیرو در شمالغرب کشور نیز در این نمایشگاه میزبان بازدید کنندگان خواهد بود.شرکت پارس ساختار با بیش از سه دهه سابقه فعالیت در صنعت برق کشور و به عنوان تنها شرکت صلاحیت دار از سوی شرکت توانیر برای تولید هر سه نوع دکل (خود ایستای بتنی، تلسکوپی فولادی و مشبک فولادی) می باشد.

بر این اساس در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش، نمایندگانی از کشورهای جمهوری اسلامی ایران، بلژیک، چین، ایتالیا، ژاپن، انگلستان، جمهوری چک، هلند، امارات متحده عربی، روسیه، کره جنوبی و آمریکا در فضای نمایشگاهی به وسعت 18 هزار مترمربع آخرین دستاوردها و فن آوری های مرتبط با صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، برق و انرژی نو را ارائه می کنند.

علاوه بر این در حاشیه برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش، سه نشست تخصصی با محورهای سرمایه گذاری در حوزه انرژی و مدل همکاری شرکت های کوچک و متوسط داخلی و خارجی و نشست تسهیلات ویژه به شرکت کننده‌های دانش بنیان حوزه انرژی و تجزیه و تحلیل اقتصاد جهان و ایران و ارائه استراتژی راهبردی مناطق آزاد با حضور سازندگان، صنعتگران و شرکت های دانش بنیان ایرانی برگزار خواهد شد.

وزارت نفت، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، سندیکای صنعت برق ایران از مهم‌ترین حامیان برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش هستند.

این نمایشگاه دوشنبه بعدازظهر اول بهمن ماه امسال با حضور مقامات و مسئولان صنایع نفت و انرژی کشور در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.