اخبار پارس ساختار
title

با حضور رئیس جمهوری در اردبیل صورت گرفت// افتتاح دو پروژه ی خط انتقال فوق توزیع نیروى برق پارس ساختار

۱۲ دی ۱۳۹۸
با حضور رئیس جمهوری در اردبیل صورت گرفت// افتتاح دو پروژه ی خط انتقال فوق توزیع نیروى برق پارس ساختار

همزمان با سفر دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان به استان اردبیل چندین پروژه مهم برق‌‌رسانی همزمان با سایر پروژه‌های آماده بهره‌برداری در استان با توضیحات وزیر نیرو از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی پارس ساختار،در این سفر دو پروژه‌ “خط 230 کیلوولت اردبیل2 (آرتا) سبلان” و “اتصال رینگ 63 کیلوولت شهر اردبیل به پست 230 کیلوولت اردبیل2” که توسط شرکت پارس ساختار با استفاده از دکل های تک پایه خودایستای بتنی طراحی و اجرا شده بود با اعتباری بالغ‌بر 210 میلیارد ریال با دستور رئیس جمهوری به بهره‌برداری رسید.

این دو طرح از پروژه‌ هایی است که به‌منظور افزایش ظریب اطمینان و کاهش تلفات شبکه توزیع و فوق توزیع منطقه از آن در این سفر بهره‌برداری شد.

همچنین تامین زیرساخت توسعه در بخش‌های صنعتی، کشاورزی و افزایش رونق تولید، تامین مطمئن انرژی برق مشترکان بزرگ و کوچک صنعتی، کشاورزی و خانگی، کاهش میزان خاموشی و کاهش تلفات انرژی در منطقه‌ از سایر اهداف این پروژه‌ها به‌شمار می‌آید.

گفتنی است شرکت پارس ساختار تنهاترین شرکت EPC کار و رتبه یک پیمانکاری وزارت نیرو در شمالغرب کشور است که دارای صلاحیت تولید هر سه نوع دکل (تک پایه خودایستای بتنی، مشبک فلزی وتلسکوپی فولادی) را از سوی شرکت توانیر داراست.

پارس ساختار تاکنون توانسته است بیش از 200 پروژه احداث خط، پست و نیروگاه را انجام داده و بیش از 2 هزار کیلومتر خطوط انتقال فوق توزیع نیروى برق را در داخل و خارج از کشور اجرا نماید.